En İyi Akor Sitesi

Posted by akor      PHP      33 Views      1 Replies

Gitarda çalabileceğiniz çok güzel ve farklı tınılara sahip akorlar var. Her gün gitarımı kapıp çalmaya sebep olan şeylerin başında bu akorlar geliyor. Rahat rahat koltuğumda oturmayı, bu akorlardan birkaçını tıngırdatmayı, sesler arasında dolanmayı, oraya buraya birkaç parmak eklemeyi veya kaldırmayı ve beni nereye götürdüğünü ve nasıl bir müzik parçasına dönüştüğünü görmeyi seviyorum. Kesinlikle bu bakış açısında kalırsanız gitar sizin içinde vazgeçilmez bir arkadaş olacaktır.

En Güzel Akor Çalmanın 10 Yolu diye bire yazı daha paylaşacağım, ama bugün sizlerle kişisel olarak en sevdiğim 12 gitar akorunu paylaşmak istiyorum. Her biri kendi başına değişik tınılara sahip ve çok etkileyiciler.

Şarkılarınıza ekstra lezzet, parlaklık veya baharat katmak için bu akorları kullanabilirsiniz.Bu vereceğim 12 akoru şöyle düşünebilirsiniz. Diyelim bir pasta yapacaksınız ve pastanızı birazda olsa göze hitap etmesini istiyorsunuz ve küçük dokunuşlar yapıyorsunuz. İşte bu akorlarda çaldığınız parçaya farklı süsler takıp taklıştıracak.

Herhangi bir şarkıyı çalarken sizlerde araya extra güzel tınılar sokmak istiyorsunuzdur. Her akorun niteliklerini birbirinden farklıdır. bu farklılıkları ortaya çıkartmak için öncelikle sakin olun ve her tele doğru bir şekilde basığınızdanda emin olun.

Bunları arpejlenmiş tarzda çalın veya parmak stili deseniyle deneyin. Bu akorları kullanmadan önce çalabileceğiniz tüm versiyonlara bakın ve sizi en çok etkileyenleri hafızanıza kazıyın. Ve ona göre kullanın..

Burada gösterilen bazı akorlar, size şimdiden G majör akoru gibi tanıdık gelebilir, ancak bu, bunun harika bir ses akoru olduğu gerçeğini değiştirmez. Şarkılarınızda sizi bir adım öne çıkaracak güçte akorlardır.

Ayrıca, birinci, ikinci veya üçüncü perdede bir capo ile çaldığınızda bazı akorlar gerçekten harika veya hatta daha iyi ses çıkarır. Akorları açık bir C veya G majör akoru gibi bir capo ile boynun biraz yukarısında çalmak gitarınızın (bu durumda tercihen akustik) gerçek bir melek gibi ses çıkarmasını sağlar.

Aşağıda gösterilen akorlar belirli başlangıç ​​akorları değildir, bu nedenle bunların hepsini yerinde çalamazsanız cesaretiniz kırılmasın. Israrcı olun ve pratik yapmaya devam edin.

Büyük bir akor ile takip ettiğinizde E / A akoru gerçekten hoş geliyor. Tüm akorlar kendi başlarına harika gelse de, püf noktası onları güzel bir akor ilerlemesine dahil etmek ve onunla biraz müzik yapmaktır.
romen
1 day ago
Spice is a tipping and appreciation token that integrates and ranks social network content. Bitcoin Cash Token

Comments

You have to Logged in to make Comment!

Login Register

Create a post on Forum

You can easily get involved with us. Reply on other forum topics or create your own by click on the below button!

Create
 • Leaderboard
 • magecomp

  Total Forum Threads : 45

 • DigitalAli1

  Total Forum Threads : 37

 • Kaka88

  Total Forum Threads : 36

 • Charlesrix

  Total Forum Threads : 35

 • sofimariyam

  Total Forum Threads : 35